Wiadukty i Tunele dla iOS coraz bliżej

Coraz częściej zadajecie pytanie o to, kiedy powstanie aplikacja Wiadukty i Tunele dla iOS. Ze względu na zbiórkę, z której wywiązaliście się perfekcyjnie, czuję się tym bardziej zobowiązany do udzielenia wam kilku informacji. Wasze wsparcie pozwoliło mi utworzyć konto deweloperskie, które do najtańszych nie należy, a jest niezbędne do umieszczenia aplikacji w AppStore. Doceniam to i chcąc zachować pełną transparentność wobec was, pozwalam sobie przedłożyć fakturę, która jest dowodem tego, że takiej opłaty dokonałem:

Faktura jako dowód opłacenia konta deweloperskiego. Jeszcze raz dziękuję za pomoc 🙂

Jest to nie wszystko co mam wam w związku z tym do pokazania. Chcąc wam udowodnić, że nie próżnuję w tej sprawie, poniżej pragnę wam zaprezentować zdjęcia aplikacji Wiadukty i Tunele dla iOS uruchomionej na iPhone 6s. W tym miejscu warto wyjaśnić, dlaczego to wszystko tyle trwa i co powoduje, że wersja dla telefonów z jabłuszkiem nie mogła pojawić się tak szybko jak wersja dla systemu Android. Podstawowym problemem jest polityka firmy Apple, która uniemożliwia wygenerowanie pewnych plików na systemie innym niż Mac OS, a które są niezbędne do skompilowania gotowego pliku apki. To samo się tyczy samego umieszczenia jej w AppStore. Sam niestety nie posiadam komputera z tym systemem, więc musiałem liczyć na pomoc życzliwych osób, które pozwoliły mi skorzystać ze swoich Mac 'ów i pragnę im z tego miejsca bardzo za to podziękować. Osobną kwestią pozostaje weryfikacja przez zespół Apple wgranego już pliku – może to zająć dodatkowe kilka dni zakładając, że aplikacja nie zostanie odrzucona ze względu np. na błędnie wypełniony formularz.

Na zakończenie chciałbym was poprosić o to, aby jeszcze przez chwilę uzbroić się w cierpliwość. Mi również zależy na tym aby aplikacja Wiadukty i Tunele dla iOS powstała i była już dostępna dla was. Chcę abyście wiedzieli, że jest już „bliżej niż dalej” i lada moment posiadacze „jabłuszek” będą mogli zacząć z niej korzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *