Co z wersją iOS?

Jakiś czas temu założyłem zbiórkę, którą możecie znaleźć pod tym linkiem, na utworzenie konta Apple Developer oraz serwer Pro obsługujący większą ilość requestów. W związku z tym, że chcę zachować transparentność wobec was, spieszę z kilkoma wyjaśnieniami:

Pierwsza sprawa jest taka, że abym mógł stworzyć aplikację na iOS potrzebuję wygenerować dwa pliki będące certyfikatami bezpieczeństwa, co mogę uczynić jedynie na komputerze z systemem Mac OS, którego niestety nie mam. Sprawa się przedłuża, gdyż muszę znaleźć osobę, która takowy komputer posiada. Całe szczęście przewertowałem moją listę kontaktów i mam nadzieję, że w okolicach najbliższego weekendu coś w tym temacie uda się ruszyć.

Kwestia serwera nieco się rozwiązała i tak jak w sumie przypuszczałem ilość requestów spadła po początkowym zainteresowaniu aplikacją mobilną i nie będzie potrzeby wykupowania serwera w wersji Pro. Nadwyżkę, która w związku z tym pozostała po prostu dorzucę do opłaty za utrzymanie obecnego serwera na kolejny rok. Wydaje mi się, że to uczciwe rozwiązanie.

To tyle. Jak sprawa wersji na iOS ruszy do przodu, to będę was na pewno o tym informował. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *