Mapa z wiaduktami ma już 500 znaczników

Mapa z wiaduktami, która jest dostępna w aplikacji Wiadukty i Tunele PL właśnie przekroczyła liczbę 500 znaczników. Uznałem, że warto o tym wspomnieć, bo jak zaczynałem ten projekt to na prawdę nie sądziłem, że spotkam się z tak pozytywnym odzewem i tak dużym zaangażowaniem społeczności kierowców z grupy Wiadukty, Tunele – co do centymetra. W tym miejscu pragnę podziękować wam za pomoc, gdyż nie będąc tutaj sztucznie skromnym i zdając sobie sprawę z poświęcenia mojego czasu, pieniędzy oraz z wykonanej pracy, to jednak całe przedsięwzięcie nie powiodłoby się bez was – kierowców. Chciałbym aby ten wpis był również ukłonem w stronę portalu 40ton.net, który nagłośnił cały projekt Wiadukty i Tunele PL dzięki czemu w swoim czasie nabrał wyraźnego rozpędu. Uważam, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty Panowie i możemy być z siebie dumni!

W tym miejscu warto porozmawiać również o pozostałych liczbach: mapa z wiaduktami w formie nakładki na Google Maps została użyta przez was (w momencie tworzenia tego wpisu) 1 591 817 razy, co dobitnie pokazało mi, że na prawdę używacie tego narzędzia, a sama aplikacja Wiadukty i Tunele PL jest w chwili obecnej zainstalowana na ponad 15000 urządzeń. Uważam, że jak na posiadane przez mnie zaplecze, na które składa się biurko, laptop wzięty na raty i paczka długopisów są to dość imponujące liczby. Warto do tego dodać, że w kategorii „Mapy i nawigacje za 0 zł” w sklepie Play, aplikacja Wiadukty i Tunele PL była przez chwilę na 8 miejscu najczęściej pobieranych aplikacji, a przynajmniej taką „lokatę” udało mi się zarejestrować, co również biorąc pod uwagę wcześniej wspomniane zaplecze, uważam że jest dość sporym osiągnięciem.

Skoro udało nam się zrobić małe podsumowanie, to w ostatnim akapicie chciałbym wam powiedzieć czego od was oczekuję najbardziej w kontekście dalszego rozwoju mapy oraz aplikacji. Zdaję sobie sprawę, że bardzo wiele osób korzysta głównie z nakładki, ale sama aplikacja posiada również opcję wytyczania objazdów najbardziej kłopotliwych wiaduktów i zachęcam was do korzystania z niej. Z tego miejsca chciałbym was prosić przy dodawaniu nowego wiaduktu poprzez formularz o wysyłanie informacji o objazdach tych problematycznych wiaduktów (ostatnie pole w formularzu). „Objazdówek” jest na ten moment 106, czyli nieco ponad 1/5 wszystkich dostępnych obecnie w aplikacji. Ponad to jeżeli macie wiedzę na temat tych wiaduktów, które już zostały dodane, ale nie mają jeszcze wytyczonego objazdu w aplikacji, to proszę was o wysłanie informacji o możliwym objeździe poprzez formularz „poprawkowy”.

Tyle z mojej strony na dzisiaj. Jeszcze raz pragnę wam podziękować, bo bez was ten projekt nie ruszyłby aż tak 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *